Druhy masáží - Masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Druhy masáží

Dotyk je základním lidským instinktem, má sílu uklidňovat a předávat emoce na mnoha úrovních. Příjemná relaxační masáž dokáže prostřednictvím dotyku uvolnit tĕlo, zklidnit mysl, podpořit proces uzdravování a navodit stav celkové fyzické pohody. Může také napomoci k uvĕdomoání si sebe sama. To znamená, že může posílit Vaše sebevĕdomí a uvolníte tak své emocionalní bloky. Masáž provedená na fyzické a psychické úrovni má schopnost celkovĕ posílit a obnovit Vaši sílu. Na fyzické úrovni správnĕ provadĕná masáž ovlivňuje všechny tĕlesné systémy a zlepšuje jejich funkčnost. Patří k modernímu způsobu života vzhledem ke zvýšenému výskytu nemocí vyvolaných stresem. Zdravotní problémy jako přetížení zad, ramen a šíje jednostranným postojem či sezením u počitače. Techniky masáže Vám mohou pomoci od napĕtí a bolesti ztuhlých a zkrácených svalů, podpořit krevní obĕh, vypudit toxické látky z tĕla. Mezi fyzickou a emotivní kondicí tĕla je přímá souvislost. Odstraněním či alespoň zmírněním napĕtí a bolesti je možné prolomit začarovaný kruh napĕtí tĕla a mysli.

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmirňovat bolest a stres, zlepšovat krevní oběha a uvolnovat napětí.

Masáž je nejstarší formou terapie.

Klasická masáž
Pokud Vás trápi bolesti zad a šíje, časté či trvalé pože v tĕchto oblastech, klasická masáž Vám poskytne úlevu.
Masáž může být jemná relaxační, ale i hloubková dle potřeb klienta tak, aby přinesla co nejvĕtší úlevu.

Tĕhotensk
á maž
Je vedena s maxim
álním ohledem pro potřeby budoucích maminek.Tĕhotenství je pro ženy období velkých fyzických a emocionálnich zmĕn. Masáže pro tĕhotné představu prospĕšnou a uklidňující terapii. Zmírňují nepříjemné fyzické pocity, minimalizují vnĕjší známky napjaté kůže, zmírňují zadržování těkutin v tĕle, uvolňují napĕtí ve svalech a kloubech z důvodu vyšší váhy.
Pomáhají odstranit bolesti zad a šíje.

Aroma
terapeutická masáž
To je hlavnĕ příjemný odpočinek plný vůnĕ, spojený s léčivým účinkem éterickych olejů. Jde o velmi jemnou celkovou relaxačni masáž. Účinnĕ působí na Vaše smysly. Použitím esenciálních olejů při aromaterapeutické masáži se zvyšuje její účinnost a psychologický přínos masáže jako takové. Podporuje krevní a lymfatický oběh, zklidňuje napětí a zvýšuje životní enegii.

Indická
masáž hlavy
Je jemné léčivé ošetření nejen hlavy,
ale i krku ramen a horní časti paží.
Zahrnuje i lehkou mas
áž obličeje. To jsou místa lidského tĕla, v nichž se ukládá napĕtí. I když je masáž hlavy prováděna nasucho, je možné čas od času použít speciální oleje podle vašich potřeb a přaní. V technikách masáže hlavy je zkombinováno použití akupresurních bodů s tradičními dotykovými technikami, takže masáž působí na celý energetický systém tĕla i na fyzickou strukturu. Uvolňuje svalové napĕ hlavy, zlepšuje psychické funkce, odstraňuje duševní vyčerpanost a podráždenost. Rovnĕž odstraňuje bolesti hlavy, migreny, hučení v hlavĕ a závratĕ. Indická maž hlavy pomáha při odstraňovaní bolestí očí přetížených na počitačích a při poruchách spánku.

Havajs
masáž Lomi Lomi
Je to exotic
masáž a nazývá se perlou mezi masážemi.Technika této masáže pochá z Havajskych ostrovů. Používají se velmi plynulé mĕkké i hloubkové hmaty. Využiva se nejenom prsty a dlanĕ, ale i celá předloktí.  Masáž se mĕní podle potřeb klienta a to svou dynamikou a hloubkou tlaků na tkáň. Oproti klasické masáži je havajská plynulejší a celkovĕ na sebe všechny hmaty velmi příjemnĕ navazují. Ve spojení s přirodními esenciálními oleji má Havajs masáž vysoce terapeutický a relaxační účinek.


Reflexní masáž chodidel a dlaní
Vychází z nauky o energetických drahách.Tyto dráhy jsou spojovam článkem mezi chodidly a jednotlivými částmi těla a veškerými orgány. Je to jednoduchá a účinná metoda pomáhaci lidem od bolesti a onemocnĕní. Je výbornou preventivní a léčebnou metodou. Na chodidle každého človĕka se nacházi množství plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou části tĕla nebo s určitým orgánem. Systém reflexních plošek se nachází i na rukou a dlach. Při masáži bolestivá místa informují o snížené funkci určitého orgánu nebo části pohybového aparátu. Pokuď je Váš zdravotni stav v pořádku, zvyše citlivost na reflexch zónach se neprojeví, tak bude pro Vás masáž přijemnou relaxací a kvalit prevencí. V opačném připadĕ pokuď reflexní ny reagují zvyšenou bolestí je vhodné tuto terapii opakovat.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky